Učna pomoč v šolskem letu 2023/24

Spoštovani starši!

Tudi v letošnjem šolskem letu 2023/24 omogočamo učencem od 6. do 9. razreda dodatne oblike učne pomoči. Starše vljudno prosimo, da sodelujete s šolo pri različnih oblikah pomoči z namenom, da bi bili učenci uspešni.

Učitelji na šoli redno izvajajo dopolnilni pouk ob torkih in sredah v času predure,  posamezni učenci pa so vabljeni tudi na individualno in skupinsko pomoč, ki jo izvajajo učitelji.

Učencem je na voljo tudi učna pomoč, ki jo izvaja učiteljica, zaposlena prek javnih del, vsak dan po urniku (med 7.30 in 15.30).

Glede na to, da beležimo večje število učencev z učnimi težavami, priporočamo, da svoje otroke vzpodbudite k redni udeležbi na dopolnilnem pouku, individualni in skupinski pomoči ter učni pomoči.