Žal nam jo je vreme tudi tokrat zagodlo, zato pomladni Aljažkov dan prestavljamo na predzadnji dan koledarske pomladi – 20. junija ob isti uri z istim programom.

Lepo povabljeni na ves vrvež dogodkov, ki se bodo zvrstili v četrtek, 20.6.2024, s začetkom ob 17. uri. Načrtujemo:

• nastope naših učencev v okviru avdicije Aljažek ima talent,
  • obisk skritega gosta,
  • vrsto ustvarjalnih delavnic (fotoaljažnico, poslikavo obraza in majčk, haiku poezijo …),
  • lutkovno predstavo naše šolske in na festivalu lutkarstva nagrajene lutkovne skupine,
  • »uradni« izid našega šolskega časopisa,
  • v luči ponovne uporabe bomo pripravili izmenjevalnico oblačil in igrač,
  • skakali bomo na napihljivih igralih,
  • pomerili se bomo v šahu, košarki in nogometu,
  • priredili bomo družinske igre »brez meja«,
  • posadili bomo drevo »dobrega sodelovanja«,
  • s srečelovom, ki ga bomo pripravili ob pomoči naših sponzorjev, bomo zbirali sredstva za šolski sklad, zato bo imel dogodek tudi dobrodelno vrednost,
  • šolska kuhinja bo poskrbela, da želodčki ne bodo lačni,
  • v sodelovanju z Zavarovalnico Triglav in Butan plinom pa bomo v luči skrbi za trajno mobilnost poskrbeli za brezplačni servis koles vseh zainteresiranih krajanov KS Huje in KS Planina  (servis bo potekal že od 12. 30 dalje na šolskem parkirišču)….

Prireditev pripravljamo ob sodelovanju s KS Huje in KS Planina.

Lepo povabljeni.