Spoštovani učenci, starši, občani, vrtičkarji in vsi ljubitelji domačih pridelkov.

Vabljeni na IZMENJEVALNICO SEMEN IN SADIK v OŠ Jakoba Aljaža Kranj, ki bo potekala v ponedeljek, 15. 4. 2024, med 14.00 in 16.00. Dobimo se na šolskem vrtu ob visokih gredah.

Pridružite se nam in ustvarite povezave z drugimi ljubitelji domačih pridelkov, izmenjajte semena in sadike ter delite koristne informacije o gojenju lastnih rastlin. Vrtnarjenja se namreč lahko loti vsakdo brez izjeme: vrtnarski profesionalci ali popolni začetniki, otroci ali starši, moški ali ženske.

Prinesite ali odnesite semena in sadike po načelu: PRESEŽEK PRINESEM, KAR POTREBUJEM ODNESEM.

Se vidimo!

POMEMBNO:

· Učenci lahko svoja semena in sadike prinesejo že zjutraj v učilnico 5.A, izmenjujejo pa jih od 14h dalje.

· V primeru slabega vremena bo izmenjevalnica prestavljena v šolsko avlo.

Mentorice šolskega Eko vrta