+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

S petkovim turnirjem na OŠ Janeza Puharja smo začeli šahovsko sezono letošnjega šolskega leta. Prvega turnirja Ciklusa turnirjev mladih Kranj se je udeležilo 16 Aljaževcev, ki so skupaj zbrali kar 250 točk! Našo šolo so zastopali: Erik Bučan, Ivan Dimitrijoski, Enej Kuhar, Maks Bitežnik, Juš Batagelj, Nikolas Ranđelović, Aleksej Grubor, Martin in Lenart Kurnik, Ana in Aleks Lončarević, Nikolas in Nemanja Matej Andrejević, Uroš in Luka Krasić ter Bor Podgoršek Dimnik.

Poleg vodilnega mesta za našo šolo in 105 točk prednosti pred drugo uvrščeno OŠ prof. dr. Josipa Plemlja Bled, je bil izjemen tretji v skupnem seštevku naš Juš Batagelj, najboljša med deklicami do 12 let pa je bila Ana Lončarević. Tudi sicer so se naši učenci zelo dobro odrezali, saj se jih je večina uvrstila v zgornjo polovico od skupno 54 tekmovalcev.

Bravo, Aljaževci, in le tako naprej!

mentorica Simona Polše Zupan

Dostopnost